Obitavanje do lupanja Light House na našem putu za Portland

Obitavanje do lupanja Light House na našem putu za Portland

Zaustavili smo se preko rijeke iz Portsmouth -a u Kitteryju, Maine, na ručku u trenutku kada svinje lete pizzeria, gdje smo dobili hrskavu sojinu sesamovu briselsku kliju i pizzu od drvene vatre prekrivene mocarelom, datumima, sopressatama i začinjenom medu. Bilo je tako dobro! Oni također vode pekaru u susjedstvu koja prodaje 40 različitih vrsta kruha. Većina ih je na uzoru, pa mislim da je moj suprug, koji je čudno opsjednut kruhom, bio na nebu! Iznenađen sam što ga nisu izbacili zbog pretjerivanja!

Hrskavi sojini sezam Brussels klice

img_6953-1

Vraćajući se za trećine …

Obitavanje kuće na našu svjetlosnu kuću na našoj laganoj kući Put do Portlanda

Zatim smo se vozili još sat vremena do Portlanda, Maine. To je u osnovi meka za craft pivo, a budući da Scott i ja volimo craft pivo, znate što smo ostatak dana proveli radeći;) Nažalost, većina pivovara bila je zatvorena u ponedjeljak, ali uspjeli smo provjeriti brodogradilište i uzdizanje Plima za nekoliko letova.

IMG_6969-1

Nakon što smo pogodili pivovare, dugo smo prošetali istočnom šetnicom, ogledajući sve stare viktorijanske kuće koje smo željeli da si možemo priuštiti. Na večeru smo otišli u Portland Lobster Company na preporuku u osnovi svih. Uživali smo u našem prvom i omiljenom jastogu putovanja, nazvanom Lionel, zajedno s zdjelicom od jastoga i prženim školjkama.

Šetajući istočnom šetnicom

Zavist nekretnina … < /p>

Prije

Nakon

Probudili smo se svijetlo i rano sljedećeg jutra, što nije bilo previše teško jer je naš hotel bio ispunjen sunčevom svjetlošću do 5 sati ujutro. Dakle, krenuli smo na 3 milje trčanja duž šetnice, završavajući velikim doručkom u lokalnoj kooperativnoj kooperativnoj kooperativnoj. Nismo se mogli odlučiti, pa sam dobio sendvič s jajašcama s lokalnom ostrige i shiitake mushroma, zelenilom i oštrim cheddarom, Scott je naredio hevos rancheros s maine pečenim grahom i podijelili smo redoslijed naj nebeske veganske palačinke.

IMG_6993-1

Odatle smo krenuli na put do Acadia, zaustavljajući se u Camdenu. Svi, Camden je jedan od najslađih gradova koje sam ikad vidio. Za moje kolege obožavatelje Gilmore Girls, to je poput zvijezda na vodi. Nakon što smo šetali gradom i uživali u kolutu od jastoga i azijskoj ribi taco od lučkih pasa na klupi na pristaništu, odvezli smo se do vrha Mount Battie u državnom parku Camden Hills. Pogled je bio sve. Mogli ste vidjeti sav zaljev Preboscot, pa čak i dijelove Acadije preko zaljeva, što je bilo još nekoliko sati (slikovito) otjerati.

Provjerite to meso kandži;)

Camden

Državni park Camden Hills

Stigli smo u Acadia National Park u sredini popodne. Nakon kratke šetnje lukom Bar i grickalice na prženoj lokalnoj morskoj hrani u Thirsty Whale konobi (kunem se da smo učinili više nego jeli i pili …), vozili smo se stazom Park Loop, cestom od 27 milja koja vas vodi kroz ljepše dio parka. Mislim da smo se zaustavili na svakom pregledu na putu! Pješčane plaže za mene ne rade ništa, ali stjenovite obale daju mi sve osjećaje!

Olympus Digital Camera

Olympus Digital Camera

Bilo je nekako hladno! Odlučili su se protiv kopiranja Kanađana na plaži i uranjanja!

Jer smo ti čudni ljudi koji se jako uzbuđuju zbog šatora i vreća za spavanje i logorske vatre, odlučili smo kampirati u parku. Osim toga, puštajući Scotta da pomisli da me razgovarao u tome, uvjerio sam ga da zaslužujem fantastični obrok i bocu ruže;) Išli smo u javnu kuću McKays, restoran na farmu do stola u povijesnoj viktorijanskoj kući na glavnom povlačenju. Podijelili smo jastoga pečenog poriluka za predjelo i trostruko jelo od patke od pečene patke dojke s patkom kobasicom i slatkim krumpirom kuhanim u patki masnoće (sveta koronarna!). Zatim na lakšoj strani salata je prekrivena lješnjacima, zlatnim grožđicama, Gorgonzola i preljevom od tartufa.

Digitalni fotoaparat Olympus

Digitalni fotoaparat Olympus

Sljedeće Dan je bio naš dan penjanja na planinu – popeli smo se na njih troje! Ali svi su bili manji od 1000 stopa, pa mi ne dopustite da zvučim previše impresivno;) Prvo je bila Beehive, super strma staza koja zahtijeva penjanje metalnim remama i bacajući se uz litice. Bilo je toliko zabavno, ali možda nije najveće za one koji se boje visine! Naše sljedeće stajalište bio je North Bubble i South Bubble koji gledaju na Jordan Pond, ovo raskošno ledeno jezero. Na vrhu se nalazi ogromna glacijalna, ova ogromna granitna gromada koja se nesigurno uravnoteži na rubu litice. Izgleda da biste ga mogli dodirnuti i palo bi odmah, ali tamo je već više od 10 000 godina. Ipak, čak i znajući da je i koliko je turista snimilo istu sliku, bio sam nekako nervozan da bih ga poslao!

s Danom zahvalnosti ovaj tjedan, zahvalnost je tema na umu mnogih ljudi . Naučite jednostavnu strategiju kako biste osjećali istinitu i duboku zahvalnost.

Tajna osjećaja istinske zahvalnosti

Danas se odmorim od nadjeva i puretine kako bih razgovarala o najvažnijim dijelom Dana zahvalnosti. Ne mac i sir, glupa guska (iako je to gore). Danas govorimo o zahvalnosti i podijelit ću svoj jednostavan trik za njegovanje osjećaja zahvalnosti koju osjećate duboko u svojoj srži.

prošlog mjeseca, kada sam odlučio započeti naviku da poduzimam svakodnevne korake prema ka. Njegujući dušu, počeo sam voditi dnevni časopis za zahvalnost. Svaki dan bih zapisao 3-5 stvari koje sam osjećao zahvalno.

Jednog dana kad smo bili u Francuskoj, posjetili smo ruševine drevnog dvorca neposredno prije nego što je sunce trebalo zastati. Zalazeće sunce zateklo je zlatno svjetlo na nevjerojatnim ruševinama i okolnoj dolini, čineći doista zapanjujući i nezaboravan prizor.

Kad sam noću pisao, zapisao sam, zahvalan sam na prekrasnom posjetu dvorcu dvorcu . Ali dok sam sjedio i pogledao te riječi, shvatio sam da to zapravo ne prenosi koliko sam zaista posebno i blagoslovljen zbog tog iskustva.

Tada sam dobio ideju. Umjesto da jednostavno napravim popis, napisao sam kratki odlomak o tom posjetu i onome što sam konkretno osjećao zahvalno. Pisao sam o tome kako sam se zahvalna što sam bila tamo u točno pravo vrijeme. Pisao sam o tome kako sam se osjećao zahvalno na jakim i zdravim koljenima koji su me doveli do nereda i strmim spiralnim stubištem do vrha kupole, gdje sam bio blagoslovljen s veličanstvenim pogledom na okolnu dolinu. Također sam pisao o svojoj zahvalnosti što sam mogao podijeliti to iskustvo sa svojom obitelji.

Dok sam ovo zapisao, oči su mi suzale oči. Uistinu sam osjetio zahvalnost da je taj trenutak zaslužio. Jedinstvenost iskustva pogodila me i shvatila sam koliko sam uistinu blagoslovljena zbog toga što sam ga mogla živjeti.

Dakle, to sam učinio navikom. Svakog dana, umjesto da nabrojim ono što sam osjećao zahvalno, meditirao sam na jednoj stvari i napisao kratki odlomak. I svaki dan, dok sam napisao ovaj odlomak, pogodio me dubok osjećaj zahvalnosti, bez obzira koliko je nešto bila.

Prije nekoliko dana naišao sam na ovaj video iz Marie Forleo. U njemu ona raspravlja o radu istraživača koji se specijalizirao za proučavanje zahvalnosti. U jednoj studiji o časopisu o zahvalnosti, usporedio je grupu koja je s jednom stavkom dobila s jednom stavkom s ljudima koji su jednostavno napravili opći popis. Pronašao je veći osjećaj sreće, pa čak i budnosti među onima koji su napisali nekoliko specifičnih rečenica. Volim to, smislio sam nešto za što se ispostavilo da se temelji na dokazima!

Zahvalnost je dubok osjećaj zahvalnosti, nešto što vas ispunjava radošću i emocijama. To je više od toga da vam se zahvali ili nabrajaju stvari koje imate druge. Zahvalnost bi vas uistinu trebala pomaknuti u jezgru. Kad osjetite pravi osjećaj zahvalnosti, to mijenja vaše postupke. Tretirat ćete druge s više ljubaznosti i empatije, u potpunosti ćete iskoristiti mogućnosti i trenutke s kojim ste blagoslovljeni. Kad se uistinu osjećate zahvalno na hrani na vašem tanjuru, pojest ćete radosno i vjerojatno odabrati i hranjivu hranu.

Zahvalan na ovom pogledu s Taylor Monting … i zahvalan što nije prošao Na putu prema gore!

Na Dan zahvalnosti mnoge obitelji imaju tradiciju svake osobe koja navodi nešto na čemu se osjećaju zahvalno prije večere. Izazivam vas da na novi način istražite zahvalnost. Dajte svakoj osobi malo vremena da ne samo da nabroji ono što su zahvalni, već da biste dobili konkretno zašto. Ne treba biti izvučen govor, ali odvojite minutu ili dvije. I dok smo na tome, zašto ne započeti novu naviku ovog Dana zahvalnosti i pokrenuti časopis zahvalnosti. Bit ćete zahvalni što ste to učinili 🙂

Ovaj Dan zahvalnosti, posebno sam vam zahvalan, moji dragi čitatelji i prekrasni klijenti! Zahvaljujemo na podršci, e -mailovima, komentarima koji me svakodnevno nadahnjuju. Iskreno cijenim svaku sitnicu povratnih informacija koje dobivam. I mojim klijentima, hvala što ste me pozvali da dođem s vama na vaše putovanje u wellness. Svi ste nevjerojatno jaki pojedinci i osjećam se blagoslovljeno što igram ulogu u vašem životu!

Sretan Dan zahvalnosti!

Rekreiranje jela iz jednog od mojih najdražih lokalnih restorana s ovim sirovim mesom oraha Tacos s kasicom kiselim vrhnjem!

prije pet godina, kada je mom sada suprugu ponuđen posao izvan Columbia, nisam baš bio oduševljen. Suočen s izborom provođenja više vremena u odnosu na daljinu ili preseljenju u grad koji se obično naziva pazuhama Juga, nekako se osjećao kao situacija s gubitkom.

Nakon što je ovdje živio pet godina , Moram reći, Columbia nije napola loša – na meni je nekako odrasla! Kad smo se prvi put preselili ovdje, u konzervativnom kapitolu SC -a nije bilo puno toga, osim što izađemo na hamburgere ili u fakultetski bar. Ali tijekom jedinih, ali tijekom posljednjih nekoliko godina, Columbia se izuzetno razvijala, a otkrili smo nekoliko skrivenih dragulja – najbolji tajlandski restoran izvan Tajlanda, trgovina zanatskog piva i uzgajivača sa svim lokalnim pivama, a čak smo i dobili trgovca Joe’s i Whole Foods da se pridruže našem zemljištu i svježem tržištu. Movin ‘On Up!

Odlučio sam da smo službeno napravili kad se u Main Streetu otvorio dobar Life Cafe, sirovi, veganski restoran. Za Realz. Grad Burgers, Pimento sir i osrednji nogomet na fakultetima (nije mogao pomoći!) Sada ima restoran s artiklima poput sira od indijskog kasa, rezanci od alga i slanine od patlidžana desnog udaranja usred centra grada. Malo sam sretan ples kad sam prvi put ušao kroz vrata.

Bio sam tamo nekoliko puta i sve je bilo nevjerojatno. Ali sirovi veganski tacosi su mi daleko najdraži.

Znam što mislite. Sirovo, vegan i taco nisu tri riječi koje biste očekivali da ćete čuti ili možda želite čuti u istoj rečenici. Ali čuj me. Punjenje, napravljeno od oraha, fino je sjeckano u mljevenu teksturu i začinjeno svim vrstama zadimljenih začina. Potom je ubačen u indijsku nacho sir, za koji već znate da sam obožavatelj. Poslužuje se s velikim žlicama guacamole i salse na vrhu najvažnije sirove tortiljske školjke, koju nemam pojma kako napraviti, pa sam koristio običnu tortilju (što nije sirovo, ali znate, ne radim sirovu hranu Dijeta i/ili naljepnice).

Mislim da ćete se zaljubiti u ovo meso orašastih plodova (idite naprijed i kikota). Sojin umak, začini i rajčice osušene na suncu daju mu bogat, dimljeni okus i zaista ima okus iznenađujuće mesnato!

Sirovi tacos s orahovim mesom i kašem kiselim vrhnjem

poslužuje 4

Sastojci

Sour vrhnje:

1/2 šalice indijskog indijskog kasa, natopljene 2 sata u vodi, isušene

1/4 šalice vode vode

1 žličice jabučnog octa

1/4 žličice soli

meso oraha:

1 1/2 šalice oraha, natopljeni 2 Sati u vodi, isušeni

2 žlice sojinog umaka

1/4 šalice sušene rajčice od sunca

1 1 žličica čilija u prahu

1 1 žličica kumina

crtica cayenne

1 češnjak češnjak, mljeveni

pico de gallo:

1 pint trešnje rajčice, prepolovljeno

1/4 Veliki žuti luk, fino mljeveni

sok od 1 vapna

1 jalapeno, sjeme i mljeveni

2 žlice cilantro, nasjeckani < /p>

tacos:

8 Male tostirane kukuruzne tortilje ili lišće salate

1 šalica pripremljena ili domaći guacamole

meso orašastih plodova (vidi gore) < /p>

Sour krema od kasa (vidi gore)

pico de gal o (vidi gore)

Upute

Prvo, napravite kiselo vrhnje. U prerađivaču hrane pomiješajte indijske indijske kaše s 1/4 šalice vode, jabučnog octa i soli. Ako volite tanju konzistenciju, dodajte još jednu žlicu ili dvije vode. Odložite dok ne bude spreman za upotrebu.

Isperite procesor za hranu. Stavite orahe, sojin umak, sušene rajčice, začine i mljeveni češnjak u procesoru hrane i miješajte dok ne formira mršavu, mljevenu konzistenciju govedine. Pazite da ga predugo ne stapate ili ćete dobiti vrlo čudan, slani maslac od orašastih plodova! Začinite solju i crnim paprom i odložite dok ne bude spreman za upotrebu.

U maloj zdjeli pomiješajte sve sastojke za Pico de Gallo i začinite soli po ukusu amarok u ljekarni pročitajte sve informacije ovdje.

tost Tortilje preko plamena s niskim plinom. Podijelite orahovo meso među tortiljama. Dollop s guacamoleom i kasicom kiselim vrhnjem. Poslužite s PICO sa strane.

više bez mesara Tacos:

hrskavi tofu tacos

hrskavi sriracha vapno cvjetača tacos

prženi avokado tacos

Ovog sam vikenda podijelio sljedeći citat na Instagramu.

Preuzet je iz najljepšeg djela o prihvaćanju tijela, napisala je moja kolegica, Anna Sweeney. Pročitajte. Ona opisuje proces učenja prihvaćanja vašeg tijela na najljepši način.

i naravno, to je postupak. Prihvaćanje tijela je mnogo lakše reći nego učiniti, pogotovo ako živite u tijelu koje je marginalizirano u našem društvu. Jedna je stvar prihvatiti tijelo koje društvo već prihvaća. Drugo je prihvatiti tijelo koje je na prijemnom kraju nasilja ili diskriminacije. Rad prihvaćanja tijela mnogo je dublje od pozitivne tijela – radi se o promjeni našeg društva kako bi ga učinilo sigurnijim mjestom za sva tijela.

Govorim malo više o prihvaćanju tijela u ovom postu (zajedno s pojmovima poštovanja tijela, ljubavi tijela i povjerenjem tijela). U osnovi, prihvaćanje tijela uči prihvaćati vaše tijelo tamo gdje je u sadašnjosti, a ne pokušavajući ga promijeniti. Ne voliš ili mrziš. Jednostavno je.

Toliko je naglaska stavlja se na pozitivnost tijela. Samo pogledajte broj Squishy Belly Bikini selfija na Instagramu radi dokaza. Ne želim nokautirati pozitivnost tijela, jer mislim da može biti zaista osnažujuće vidjeti nekoga drugog kako voli i osjeća se nesmetano njihovim nesavršenostima. Ali i to može biti obeshrabrujuće ako se osjećate stvarno daleko od te razine pozitivnosti tijela. Poštovanje tijela i prihvaćanje mogu se osjećati malo pristupačnijim.

Jedan od načina za izgradnju prihvaćanja tijela je priznavanje onoga što ste postigli u svom tijelu ovdje i sada. Čak i ako mrzite svoje tijelo, to vam je vjerojatno omogućilo da napravite prilično nevjerojatne stvari. Poticanje zahvalnosti za ta dostignuća i iskustva može biti put za njegovanje mirnijeg odnosa s tijelom i podsjetnik da ne trebate mijenjati svoje tijelo da biste živjeli sretan i ispunjen život.

Evo nekih stvari koje osjećam dobro u postizanju svog ovdje i sada tijela:

Trčao sam polumaraton, nisam umro i zapravo sam se zabavljao. Moje se tijelo u utorak borilo s blagim slučajem trovanja hranom, tako da bih mogao doći do koncerta Beyonce i Jay-Z kasnije to noćno tijelo i mozak omogućio mi je da se opustim i meditiram 30 minuta ovog vikenda, kada su obično duže meditacije zaista teške za mene. Napravio sam to na Self Magazine 17 pouzdanih RD -a da slijedi za popis savjeta. Osjećam se zaista zahvalno što je moje tijelo podržalo svu gužvu iza izgradnje svog poslovanja! Tijelo mi je omogućilo da bavim zabavnim aktivnostima, poput kajakanja na Congareeu, proganjanja štenaca u dvorištu i preuređenja naše dnevne sobe. Tijelo mi je pomoglo da podržim prijatelja koji prolazi kroz teško vrijeme. Moje tijelo je ples naučilo Bartier Cardi.

Contents